BISKOM - najlepsza regeneracja tuszy i tonerów!


Biskom - handel, usługi, komputery!
Biskom!
Biskom - handel, usługi, komputery!

Regeneracja tuszy

Cena regeneracji kartridży

 

Drukarki atramentowe: napełnianie Cartridge czarne

[zł brutto]


 

HP, Canon, Lexmark do 20 ml

25 zł


 

HP, Canon, Lexmark od 20 ml

35 zł


 

Drukarki atramentowe: napełnianie Cartridge kolorowy  

 


 

HP, Canon, Lexmark do 20 ml

35 zł


 

HP, Canon, Lexmark od 20 ml

45 zł

 

 

 

             Zajmujemy się regeneracją tuszy do drukarek tuszami pigmentowymi wysokiej klasy, zapewniającymi trwałe i wysokiej jakości wydruki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie regeneracji kartridży atramentem, co pozwala nam zagwarantować niezawodność naszych produktów. Świadczymy usługi regeneracji tuszy do drukarek atramentowych firmy HP, CANON

 

Na czym polega regeneracja kartridży?

Pojemnik z atramentem jest przez nas napełniany pigmentowym atramentem nie odbiegającym od oryginału. Cały kartridż poddajemy procesowi oczyszczania głowicy w myjce ultradźwiękowej i odessaniu starego tuszu jeżeli zachodzi taka konieczność cały zbiornik płukany jest w celu oczyszczenia po zmieszaniu kolorów a następnie nowy tusz jest wstrzykiwane do wnętrza pojemnika. Tak oczyszczony i napełniony kartridż otrzymuje drugie życie .

 

Dlaczego warto napełniać tusze?

Dzięki operacji regeneracji pojemników i napełniania nowym atramentem nawet o połowę obniżysz koszty eksploatacji drukarek atramentowych. Oprócz obniżenia kosztów wydruku dodatkową korzyścią jest używanie istniejących kasetek drukujących, co sprzyja czystości środowiska i obniża koszty produkcji nowych pojemników. Każdy tusz jest przez nas dokładnie sprawdzany  i testowany w drukarkach.

Pojemniki należy poddać procesowi regeneracji gdy zauważymy zużywanie się atramentu. Przyjmujemy odrobinę odmienne działanie dla tuszu czarnego oraz kolorowych. Tusz o kolorze czarnym  należy poddać regeneracji przy pierwszych oznakach świadczących o jego niskiej ilości w pojemniku (przerywane wydruki, niepełny kolor, wyblakła barwa). Natomiast przy pojemnikach kolorowych (CMY – Cyjan, Magenta, Yellow) należy poddać je ponownemu napełnieniu tuszem przy wyczerpaniu któregokolwiek z kolorów. Należy przy tym pilnować by drukarka nie pracowała przy braku któregoś z kolorów w pojemniku (ważne!).

 

CO ZROBIĆ JEŚLI TUSZ JEST ZASCHNIĘTY?

W przypadku zaschnięcia duszy kartridża, możemy spróbować samemu go wyczyścić. W tym celu dyszę należy zanurzyć w małej ilości ciepłej wody (o temperaturze około 50 – 60 stopni Celsjusza), następnie przetrzeć dyszę chusteczką higieniczną. Jeżeli nasza drukarka posiada program ‘Czyszczenia’ lub ‘Oczyszczania dysz’ należy uruchomić go po zamontowaniu kartridża w kasetce drukującej drukarki. Zastrzegamy jednak, że samodzielne oczyszczanie pojemnika z tuszem może zakończyć się jego trwałym uszkodzeniem. Bez odpowiedniego doświadczenia nie zalecamy wykonywać takiej operacji w domu lub firmie. Jeżeli dostarczą Państwo zużyty tusz do nas, spróbujemy przywrócić go do stanu używalności za pomocą specjalnych preparatów oczyszczających. Zdarza się jednak, że nie da się już przywrócić do życia zaschniętego pojemnika, dlatego zalecamy stosować się do porad, które prezentujemy powyżej.


~ copyright © 2008-2024 Biskom ~ idea, gfx & code by warlock ~ all rights reserved ~ 591865 / 15 / 1